Про компанію

ООО “Агро Систем Груп” входит в группу компаний Контролер і об’єднує в одну ефективну команду технологів і управлінців, які мають досвід роботи та впровадження передових технологій в сільському господарстві як на підприємствах України так і інших країн.


Ми спеціалізуємося на наданні послуг АГРОКОНСАЛТИНГ в рослинництві:

  • навчаємо персонал клієнта, розуміючи що від його кваліфікації та досвіду буде залежати наскільки високу планку для себе ставитиме бізнес, які цілі будуть намічені і досягнуті
  • предлагаем нашим клиентам досвід і навички роботи не тільки наших співробітників, а кращих експертів в галузі сільського господарства наших партнерів
  • передаємо відпрацьовані методики, алгоритми, інструменти управління
  • рекомендуємо тільки якісні продукти і послуги як свої так і наших партнерів
  • вибудовуємо довгострокове стратегічне співробітництво з партнерами – компаніями розвиваючими нові технології виробництва і управління. Разом ми робимо наших клієнтів успішніше і багатшими!

Звернувшись до нас Ви можете замовити:

Ми завжди готові до обговорення зацікавлених Вас ідей по розвитку вашого підприємства, впровадження інноваційних технологій виробництва та управління, зміни агрокультури.

Співпраця з нашою компанією дозволить Вам визначити шляхи подальшого розвитку і можливості для підвищення прибутку Вашого агробізнесу.


Презентація компанії Agro System Group