Агрохімічний аналіз грунтів
Проведення агрохімічного аналізу грунтів вашого підприємства на базі сертифікованих лабораторій, з виїздом на підприємство або за наданими зразками.
Варіанти обстеження:
- Комплекс – це комплексне обстеження фахівцями сільгоспугідь Замовника з використанням технологій «Точного Землеробства» по 17 показникам
Суть
- Відбір зразків грунтів за методом гніздових проб з використанням сучасних засобів малої механізації та GPS.
- Комплексний агрохімічний аналіз грунту по 17 показникам в сертифікованій лабораторії.
В результаті ви отримуєте звіт, що містить:
- Векторні карти своїх сільгоспугідь – створюється електронна «багатошарова» карта ( «шари» у вигляді: рельєфу, розподілу гумусу, азоту, фосфору, калію кислотності та ін., Де кожна точка прив’язана до всесвітньої системи координат).
- Певний потенціал виробництва культур по кожному конкретному полю, в залежності від родючості грунтів.
- Встановлені мінімальні норми внесення мінеральних добрив під запланований урожай, з урахуванням гідрофізичних властивостей ґрунтів (При використанні нашої системи розрахунку на основі нелінійних схем норми внесення добрив до 30% нижче, ніж розрахованих на загальноприйнятому балансовому методі,).
- Певний дефіцит мікроелементів в грунті, необхідних для максимальної врожайності вирощуваних рослин з цього розрахунок внесення мікродобрив під заплановані культури.
- Аналіз – відбір проб ґрунту нашим фахівцем, згідно з галузевою методикою (одна проба з 5-10га) і аналізи по 5 основними показниками: азот, фосфор, калій, гумус, кислотність.
- Дистанційно – аналіз готових відібраних зразків ґрунту на 5 основних або 17 показників якості ґрунту в сертифікованій лабораторії.
- Вартість надання послуг – обговорюється окремо і залежить від варіанту обстеження, місця розташування полів Замовника, загальною площею підприємства, необхідної кількості аналізів.
Цінність:
- Розуміючи склад макро і мікроелементів ваших грунтів, наявність гумусу, рівень кислотності, ви можете:
- більш оптимально планувати витрати мінеральних добрив і домогтися скорочення витрат до 30%.
- отримувати істотну надбавку врожайності.
- оптимізувати масиви полів з урахуванням «кращих – гірших» полів за якістю грунтів
- приймати рішення по меліорації полів
- більш усвідомлено формувати масиви полів
- візуально бачити розміщення полів по складу мікро і макро елементів
Окупність витрат на агрохімічний аналіз грунтів – від 10 до 50 разів на перший рік.